Tadaaz Brugs DakcentrumDe baets
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotaal: 0,00
Bekijk mandje Afrekenen

Jeugdploegen

Wie traint waar met wie als trainer? En wat is de kalender van de ploeg?

U6

U6 Campus Den Akker in Oedelem:

T1: Patrick Sierens 050 / 79 03 79 sierens.vanloo@telenet.be

T2; Thomas Vermeersch 0494 / 62 62 59 thomasvermeersch147@gmail.com

Training: iedere woensdag van 15u30 tot 16u30

 

U6 Campus Drogenbrood Beernem:

T1 Luc Defoor 0477 / 42 69 65 defoorluc@gmail.com

Training; iedere woensdag van 16u30 tot 17u30

 

PS: bij slecht weer zal er binnen getraind worden.

U7

Trainers;

GU7A (Beernem): Cindy Vanthourenhout;  0479 / 17 52 84; vanthourenhoutcindy@gmail.com

GU7B (Oedelem): Joachim Dewulf; 0476 / 34 97 49; joachim.dewulf128@gmail.com

 

Trainingen: GU7B: dinsdag en donderdag van 18u tot 19 op Campus Den Akker

GU7A: dinsdag en donderdag van 18u tot 19 op Campus Drogenbrood

Gewestelijke U7A – reeks T – niveau 1

Gewestelijke U7B – reeks BB – niveau 1

U8

Trainers:

PU8A: Eddy D’Hooghe 0475 / 21 79 34 dhooghe.eddy@skynet.be

PU8B: Rudi De Cuyper 0476 / 47 05 58 rudi.de.cuyper@telenet.be

GU8A : Sven Declerck 0498 / 69 33 08 declercksven@hotmail.com

 

Training: Campus Den Akker

Maandag en woensdag van 17u30 tot 19u

Provinciale U8 – reeks E – niveau 2/1

Provinciale U8 – reeks F – niveau 2/1

Gewestelijke U8-reeks Z – niveau 1

U9


Trainers

PU9A: Bjorn Sierens; 0478 / 41 73 91; sierensbjorn@hotmail.com

PU9B: Koen Damme; 0474 / 53 87 36; koen.damme@hotmail.com

GU9: Jeffrey De Mey; 0468 / 16 29 10; jeffrey.de.mey@hotmail.com

 

Trainingen:  Campus Den Akker

Maandag en donderdag van 18 tot 19u30

Provinciale U9 – reeks G – niveau 1

Provinciale U9 – reeks H – niveau 1

Gewestelijke U9-reeks A- niveau 1

U10

Trainers:

PU10: Jochen Verbeke; 0485 / 48 04 95; jochenverbeke@hotmail.com

GU10: Steven De Graeve; 0472 / 81 74 95; degrave_s@hotmail.com

 

Trainingen: Campus Den Akker,

Dinsdag en donderdag van 17u30 tot 19u

Provinciale U10 – reeks B – niveau 2/1

Gewestelijke U10 – reeks M – niveau 2/1

U11

Trainers:

PU11: Steven Verkeyn, 0498 /83 88 53, steven.verkeyn@telenet.be

GU11A: Bart De Smet, 0478 / 20 90 58, bart_de_smet@telenet.be

GU11B: Jan Timmerman, 0471 / 27 75 90, joke_van_acker@telenet.be

!!!!Trainingen: wegens de werken op campus Drogenbrood kunnen de uren van de trainingen variëren!!!

Contacteer graag de trainers om het juiste uur en locatie te weten.

Provinciale U11 – reeks B – niveau 2/1

Gewestelijke U11 – reeks H – niveau 2

Gewestelijke U11- reeks S niveau 1

 

U12

Trainers:

PU12: Rik Beernaerts; 0476 / 38 01 26; rik.beernaerts@telenet.be

GU12: Nico Beernaerts; 0494 / 39 28 53; heidi.vanpoucke@telenet.be

Trainingen: Campus Den Akker

Maandag en woensdag van 18u tot 19u30

Provinciale U12 – reeks A – niveau 3/2

Gewestelijke U12 – reeks K – niveau 1

U13

Trainers:

PU13: David Stevens 0479 / 69 79 54 stevensdavid@skynet.be

GU13: Luc Defoor 0477 / 42 69 65 defoorluc@gmail.com

Trainingen: Campus Den Akker

Dinsdag en donderdag van 18u15 tot 19u45

Kalender PU13:

 

Kalender GU13 :

 

U15

Trainers:

PU15: Thomas Moerman; 0470 / 51 48 99; thomas.moerman@hotmail.com

GU15: Olivier Vermeersch; 0498 / 74 52 27; olivier.vermeesch1@telenet.be

 

Trainingen: Campus Drogenbrood

Dinsdag en donderdag van 18u tot 19u30

Provinciale U15 – reeks B – niveau 2/1

Gewestelijke U15 – reeks O – niveau 1

Trainers;

U17

Trainers;

PU17: Bart De Smet ;0478 / 20 90 58; bart_de_smet@telenet.be

GU17: Christophe Dhenneau; 0479 / 87 48 05;  christophe.dhenneau@outlook.be

 

Trainingen: Campus Drogenbrood

Maandag en woensdag van 19u30 tot 21u

Provinciale U17 – reeks A – niveau 3

Gewestelijke U17 – reeks F – niveau 2

 

U21


Trainer:

PU21: Stijn Vanwalleghem; 0473 /91 14 41; van.walleghem.stijn@gmail.com

 

Trainingen: Campus Den Akker:

Maandag en woensdag 19u30 tot 21u

Wegens de werkzaamheden op campus Drogenbrood kunnen er verschuivingen zijn van locatie en uren van trainingen!

Contacteer de trainer voor de juiste situatie!